Leśniakówka to wymarzone miejsce na odnalezienie głębokiego kontaktu z bliskimi, przyjaciółmi oraz.. ze sobą. Chętnie udostępniamy naszą przestrzeń na wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, okazjonalne oraz warsztaty.

 

W lecie Leśniakówka oferuje możliwość wspólnych zabaw na świeżym powietrzu, ogniskowania oraz spacerowania. Podczas gdy w zimie przytulne drewniane wnętrza wraz z kominkami sprzyjają chwilom relaksu spędzonym z książka, muzykowaniu i hucznym imprezom do białego rana. Kalendarz Leśniakówki wypełniony jest po brzegi cyklicznymi imprezami, na które rokrocznie przybywa coraz więcej gości.

 

Od lat współpracujemy z najlepszymi w Polsce nauczycielami jogi, profesjonalistami z zakresu rozwoju osobistego, a także artystami, którzy to właśnie tu - ze względu na magię oraz piękną aurę miejsca - organizują swoje warsztaty. Ja sama jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i pomagam innym uwolnić swoją kreatywność. Zwłaszcza prowadzone przeze mnie spotkania ze sztuką cieszą się dużą popularnością.

 

Glichów 24, 32-412, Wiśniowa     |     Telefon: +48 506 555 090     |     Email:glichow@gmail.com