Stodoła i Galeria Hektary Sztuki

warsztaty twórcze, galeria autorska

Opis

Stodoła to przestrzeń ekspozycyjna na warsztaty twórcze, warsztaty jogi, wystawy sztuki i koncerty muzyczne, imprezy okolicznościowe, wesela, komunie i spotkania towarzyskie. W tej przestrzeni znajduje się profesjonalne oświetlenie sceniczne i pianino.

Hektary sztuki to autorski projekt interdyscyplinarny Katarzyny Leśniak, który odnosi się do twórczości osadzonej w tym szczególnym miejscu, a zarazem jest to przestrzeń gospodarstwa, przeznaczona do wypoczynku i pracy twórczej. Przestrzeń ta otwiera się dla wszystkich, którzy czują w sobie potrzebę tworzenia w tych niezwykłych okolicznościach przyrody. Przyroda i cisza są inspiracją do zanurzenia się w wszystkimi zmysłami w naturze i podejmowania wyzwań i eksperymentów artystycznych. Efekty tych działań i realizacji można oglądać na wystawach w Stodole.

W ramach projektu Hektary sztuki, na Leśniakówce, odbywają się przez cały rok warsztaty kreatywne (jogi i artystyczne). Przestrzeń ekspozycyjna może być udostępniona na indywidualne życzenie do pokazów i wystaw autorskich.

Kalendarz rezer​wacji

- zarezerwowany

Formularz rezerwacji

Dziękuję! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Popraw błędy i spróbuj ponownie.

Rezerwacja telefoniczna

 +48 506 555 090