Warsztaty

agroturystyka i kreatywny wypoczynek

Opis

Leśniakówka to wymarzone miejsce na odnalezienie głębokiego kontaktu z bliskimi, przyjaciółmi oraz.. ze sobą. Chętnie udostępniamy naszą przestrzeń na wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, okazjonalne oraz warsztaty. W lecie Leśniakówka oferuje możliwość wspólnych zabaw na świeżym powietrzu, ogniskowania oraz spacerowania. Podczas gdy w zimie przytulne drewniane wnętrza wraz z kominkami sprzyjają chwilom relaksu spędzonym z książka, muzykowaniu i hucznym imprezom do białego rana. Kalendarz Leśniakówki wypełniony jest po brzegi cyklicznymi imprezami, na które rokrocznie przybywa coraz więcej gości. Od lat współpracujemy z najlepszymi w Polsce nauczycielami jogi, profesjonalistami z zakresu rozwoju osobistego, a także artystami, którzy to właśnie tu - ze względu na magię oraz piękną aurę miejsca - organizują swoje warsztaty. Ja sama jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie 
i pomagam innym uwolnić swoją kreatywność. Zwłaszcza prowadzone przeze mnie spotkania ze sztuką cieszą się dużą popularnością.

Oferujemy

Yoga – dla zdrowia. Plenery malarskie – nauka malowania z natury dla początkujących 
i zaawansowanych. Lasoterapia – weekendowe warsztaty na łonie natury polegające na zanurzeniu się w leśnej toni, połączone z tworzeniem własnego dziennika wspomnień ze spaceru roślin i drzew, oraz innymi działaniami twórczymi. Vedic art – rozbudzenie pasji twórczej, potrzebnej do realizacji własnych planów życiowych i zawodowych.