Regulamin

agroturystyka i kreatywny wypoczynek

1. W Leśniakówce obowiązuje określony czas zameldowania i wymeldowania, który wynosi odpowiednio od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 10:00 w dniu wyjazdu.
2. Wszyscy goście są proszeni o zachowanie ciszy w godzinach nocnych, od 22:00 do 6:00.
3. Każdy domek ma określoną liczbę miejsc noclegowych, a dodatkowa osoba wymaga dopłaty w wysokości 140 zł za dobę.
4. Aby dokonać rezerwacji wstępnej należy skontaktować się z gospodynią Leśniakówki drogą mailową pod adresem glichow@gmail.com.
5. Rezerwacja wymaga wpłacenia zadatku w wysokości 30% ceny pobytu na wskazany numer konta w ciągu trzech dni od momentu rezerwacji: 84 86 02 0000 0000 0238 8490 0001. Brak wpłaty w podanym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.
6. Pozostała część opłaty za pobyt musi zostać uiszczona gotówką w dniu przyjazdu, w momencie otrzymania kluczy do domku.
7. Jeśli z przyczyn niezależnych od gospodarzy Leśniakówki gość zrezygnuje z pobytu, zadatek nie będzie zwracany.
8. Zmiana terminu rezerwacji jest możliwa tylko po wcześniejszym powiadomieniu gospodyni co najmniej 60 dni przed datą rozpoczęcia pobytu. Przy zmianie terminu zadatek nie zostanie utracony.
9. Zmiana terminu pobytu jest możliwa tylko raz, po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodynią i jest uzależniona od dostępności wolnych miejsc.
10. Rozliczając zadatek za pobyt, gość akceptuje regulamin oraz zasady pobytu w Leśniakówce.
11. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł. Po zakończeniu pobytu zostanie ona zwrócona na wskazane konto bankowe w ciągu dwóch dni roboczych.
12. Opłata za niewykorzystane noclegi nie jest zwracana.
13. Nocowanie osób odwiedzających gości jest zabronione.
14. Goście odpowiadają za porządek w domku podczas swojego pobytu. Możliwe jest zamówienie dodatkowej usługi sprzątania za dodatkową opłatą w wysokości 400 zł.
15. Akceptujemy małe i średnie psy. Cena za pobyt pupila 50 zł doba. Właściciele zwierząt muszą zadbać o sprzątanie wszelkich nieczystości pozostawionych przez swoje zwierzęta zarówno w domku, jak i na terenie przyległym.
16. Gość ponosi całkowitą odpowiedzialność, włącznie z finansową, za wszelkie szkody i zniszczenia, które powstaną wewnątrz domu, na terenie wokół niego oraz wynikające z działania innych osób lub zwierząt, za które on odpowiada. W przypadku powstania szkody, wynajmujący domek powinien niezwłocznie powiadomić gospodarza.
17. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie pozostawione przez gości w wynajmowanym domu lub na terenie posesji.
18. Ze względów bezpieczeństwa przeciwpożarowego w pokojach nie wolno używać świec ani urządzeń grzewczych, takich jak grzejniki czy urządzenia gazowe.
19. Osoby zachowujące się agresywnie lub znajdujące się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, mogą zostać natychmiastowo wyproszone z domu przez gospodarzy, bez zwrotu wcześniej opłaconej kwoty.
20. Palenie jest zabronione w domu i na tarasie. Możliwe jest to tylko w wyznaczonych miejscach.
21. Goście proszeni są o zabranie obuwia zmiennego i nie chodzenie po domu w butach. Obowiązuje zakaz chodzenia w szpilkach.
22. Goście zobowiązani są do segregowania śmieci, a ich nieposortowanie skutkuje dodatkową opłatą w wysokości 200 zł.
23. Goście proszeni są o pozostawienie domu w porządku po zakończeniu pobytu.