Jog​a

agroturystyka i kreatywny wypoczynek

Opis

Zapraszamy serdecznie do Leśniakówki nauczycieli oraz szkoły jogi.
Posiadamy szczególnie bogate doświadczenie i przygotowanie przy organizacji warsztatów tego typu. Oferujemy dwie sale do jogi. Mała sala do jogi w domu STARA WOZOWNIA przeznaczona dla 14 mat Duża sala do jogi w GALERI HEKTARY SZTUKI miejsce dla 15-30 mat Wiele grup decyduje się także na praktykę na świeżym powietrzu.
Na miejscu udostępniamy akcesoria do jogi w liczbie: 20 kocy do jogi, 15 poduszek do medytacji, 20 wałków, 10 mat do jogi, 20 pasków, 20 kostek. Ponadto w mniejszej sali istnieje możliwość do zawieszenia chust w aerial jodze. Większa sala - Galeria Hektary Sztuki jest ogrzewana podłogowo. W obu znajdują się wyjątkowe, duże okna z widokiem na zielone przestrzenie. Oprócz tego mogą Państwo liczyć na posiłki wegetariańskie 
z ekologicznych produktów przygotowywane na ogniu w naszej kuchni. Składniki często pochodzą z naszego własnego ogrodu lub sadu. Wiejskie wyroby trafiają na nasz stół dzięki sąsiadującym gospodarzom. Bez problemu przygotujemy też posiłki zwracając uwagę na wcześniejsze zgłoszone wymagania dietetyczne np. w przypadku uczulenia na dane składniki. Naszych gości zapraszamy na posiłki do rodzinnej jadalni.

Duża sala